20.03.2023. Skolēnu dome

Pirms pavasara brīvlaika Garozas pamatskolā tika organizēta popiela. Popielā piedalījās gan skolēni, gan skolotāji, kā arī pirmsskolas audzēkņi. Pavisam kopā skatītāji varēja vērot un klausīties 14 priekšnesumus. Priekšnesumus vērtēja žurijas komisija – vecāku padomes pārstāvis, skolas direktore, skolas lietvede un viens pedagogs. Katrs priekšnesums tik vērtēts pēc noteiktiem kritērijiem – skatuves noformējums, dziesmas teksta pārvaldīšana, kustības, priekšnesuma oriģinalitātē. 1. vietu dalīja divas komandas – 9. klase un pirmsskolas grupiņa “Pūcītes”. Balvā abas komandas ieguva ielūgumus uz boulinga spēli. 2. vietu ieguva 1.klases skolēni – Ralfs, Reinis un Sofija. Balvā iegūstot dāvanu karti lielajai picai. 3.vietu ieguva 3. klases skolēni un balvā ieguva mācību līdzekļus. Katrs popielas dalībnieks saņēma saldu pārsteigumu un kādu no žūrijas nominācijām – aktīvākie, radošākie u.c.

Liels paldies skolēnu domei par pasākuma organizēšanu un žūrijai par izvērtējuma veikšanu. Un lielākais paldies visiem dalībniekiem par uzdrīkstēšanos! Uz tikšanos nākamajā gadā!

Skolēnu domes konsultante,

Eva Čata