12.12.2022. Skolēnu dome

Teteles pamatskolas skolēnu pašpārvalde viesojās Garozas pamatskolā, lai gūtu pieredzi, apmainītos ar idejām un lai rastu motivāciju un iedvesmu 2.mācību semestrim.

Garozas pamatskolas skolēnu domes dalībnieki sagaidīja viesus, prezentēja savas domes darbību un galvenos virzienus, piedalījās iepazīšanās spēlē un vadīja radošo Ziemassvētku darbnīcu! Arī Teteles skolēnu pašpārvalde dalījās savā pieredzē – kā viņi plāno pasākumus, kā iesaistās dažādos skolas notikumos, kā darbojas savā komandā. Noslēgumā visi baudīja tēju ar cepumiem un devās nelielā ekskursijā ap skolu!

Pēc pasākuma skolēnu domes izvērtēja pasākuma norisi – kas izdevās un pie kā vēl jāpiestrādā!

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2022.-2024. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros”

Rakstu sagatavoja,

skolēnu domes konsultante

Eva Čata

 

Galerija