Aktualitāšu arhīvs

Cilvēki

9.klases izlaidums 2023./2024.m.g.

Garozas pamatskolas 10 skolēni devās mobilitātē uz Poliju Erasmus+ projekta “Erdkinder Montessori & Farm School” ietvaros

Skolēni vada nodarbību par DEMOKRĀTIJU projekta ERASMUS + ietvaros

Skolēni veido augstās dobes

Programmas “Latvijas skolas soma” pasākums 5. – 8. klases skolēniem “Siltais zīmējums”

Apmeklējot partnerinstitūciju Vācijā, Garozas pamatskola turpina darbu Erasmus projektā “Erdkinder Montessori & Farm School”

Programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros sākumskolas klases apmeklēja “Pikšas”

Skolēni stāv

Programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros 7. – 9. klases skolēni pieadalījās izzinoša pastaigā Līgatnes papīrfabrikā “Pāršķir Laiku” un muzejpedagoģiskā nodarbībā“Braku sēta – Rūdolfa Blaumaņa daiļrades atklājēja”

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas diena

Gr;amatas, pildspalvas

Skolēni iepazīst 1. maija — Darba svētku un Latvijas Republikas Satversmes sapulces sasaukšanas dienas nozīmi