Zinību diena Garozas pamatskolā

07.09.2023. Audzināšanas darbs

Ar dāliju pušķiem un košajām lapām
Ik skolā nāk septembra rīts;
Mēs sveicinām, labā, un paldies tev sakām,
Ka zinību kamols mums tīts.
Pa stundai, pa dienai, to tinot un veļot,
Visaugstākā kalnā var kāpt;
Un tā gads aiz gada, tās gudrības smeļot,
Pēc gaišākas rītdienas slāpt.

1.septembrī Garozas pamatskolas telpās atkal atgriezās bērnu čalas! Kopā ar pedagogiem un vecākiem, skolēni sveica viens otru pirmajā skolas dienā. Skolas svinīgajā laukumā pulcējās katrs klases kolektīvs ar savu audzinātāju.Īpašu sveicienu svētkos saņēma 1.klases skolēni, kas tikai šogad uzsāka skolēna gaitas! Pēc svinīga brīža, 1. klase iezvanīja 1.klases stundu. Kamēr skolēni pavadīja laiku ar klases audzinātāju, vecākiem tika piedāvāta iespēja piedalīties vecāku kopsapulcē, lai rastu atbildes uz aktuālajiem jautājumiem!

Lai veiksmīgs jaunais mācību gads!