06.02.2024. Audzināšanas darbs

2. februārī tiek atzīmēta “Sveču diena”, kas iezīmē ziemas vidu! Senie latvieši ticējā, ka šajā dienā lietās sveces ir visgaišākās un deg visilgāk. Garozas pamatskolas skolēnu dome kopā ar skolotāju Aiviju Jansoni piedāvāja skolēniem izgatavot stilizētas sveces no diega, plastilīna un papīra. Liels prieks, ka SMU pārstāve Samanta Kučkova demonstrēja, kā tiek lietas sveces un ļāva to pamēģināt arī skolēniem. Paldies par ieguldīto darbu gan skolēniem, gan skolotājai A. Jansonei. Līdztekus tam skolēni piedalījās sveču izstādē, kurā varēja demonstrēt savas interesantākās un skaistākās sveces. Pēc skolēnu balsošanas tika noskaidrotas šī gada interesantāka sveces – Evelīnas no 1.kl., Dominika no 7.kl. un Raitas no 6.kl.

Paldies par dalību un atsaucību!

Skolēnu dome

Galerija