03.06.2024. Erasmus +

Skolēniem, kas devās mobilitātē uz Nīderlandi, viens no uzdevumiem bija iepazīstināt Garozas pamatskolas skolēnus ar savām atziņām par mobilitāti un novadīt, kādu pasākumu, kas saistīts ar iegūtajām zināšanām projektā.

Madara J., Juris K., Lauma Š. un Kristers V., iepazīstināja Garozas pamatskolas skolēnus ar savu ceļojuma gaitu un gūtajām atziņām, kā arī novadīja nodarbību par demokrātiju un tās nozīmi mūsu ikdienā. Skolēni veidoja prāta vērtu par demokrātijas jēdzienu, skatījās video, kas izskaidroja demokrātijas jēgu un nozīmi mūsu ikdienā. Pēc apgūtas teorijas skolēniem tika piedāvāta spēle, kas balstās uz demokrātiskiem principiem, lai izprastu, cik nozīmīga ir vārda brīvība un tautas vara.

Skolēni apguva prasmes sagatavot kopīgu prezentāciju, prezentēšanas prasmes angļu valodā, vadīt nodarbību skolēniem un izvērtēt gūto pieredzi – daloties savās atziņās ar citiem skolēniem.

Galerija