03.06.2024. Latvijas skolas soma

Garozas pamatskolas skolēniem 29.maijā bija iespēja apmeklēt improvizācijas teātra izrādi “Siltais zīmējums”.

Izrādes vadītājs Varis Klausītājs demonstrēja dažādus improvizācijas uzdevumus, spēlēja ar skolēniem asociāciju spēli, veicinot iztēli par dažādām tēmām. Pēc sarunas ar skolēniem tika veidots stāsta zīmējums, kurš tika nosaukts par “Garozas hidroelektrostaciju”. Šajā stāstā skolēni izveidoja stāstu par Garozas supervaroni, kas ēda metālu un cīnījās ar dažādiem tēliem. Skolēniem izdevās pat sacerēt kopīgu dziesmu par stāstu. Stāsts izveidojās par skolēniem aktuālām tēmām, kas viņiem ir svarīgas un nozīmīgas – draudzības, attiecības, problēmu risināšana u.c.

Pēc pasākuma skolēni atzina, ka pasākums ir bijis ļoti saistošs, interesants. Skolēni novērtēja to, ka varējuši paši vadīt izrādes procesu un kontrolēt to, realizēt savas izdomātās idejas. Skolēniem paticis vērot, kā viss sacītais pārvēršas zīmējumā.

Galerija