10.05.2024. Audzināšanas darbs

3.maijā Garozas pamatskolas skolēni kopā ar skolotājiem svinēja Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu!

Katrai klasei bija uzdevums izveidot apsveikumu Latvijai svētkos. Klašu kolektīvi izveidojas ziedu kompozīcijas, Latvijas karodziņus, zīmējumus un pat gleznu. Pie skolas svinīgā laukumu tika klāti galdi ar baltu galdautu un kopīgi ieturētas svētku pusdienas. Pusdienas sagatavoja skolēnu domes dalībnieki kopā ar skolotāju Aiviju Jansoni no visu skolēnu sarūpētajiem produktiem. Pasākuma laikā skolēniem bija iespēja pārrunāt, kas ir 4, maijs un kādēļ mums, katram Latvija ir vērtīga. Pēc kopīga mielasta skolēnu dome piedāvāja iet kopīgās rotaļās, lai justu šo kopienas un vienotības sajūtu.

Pēc svinībām skolēni atzina, ka ir jauki būt kopā un parunāt par savu dzimtenes nozīmību un vērtīgumu!

#MANA DAŽĀDĀ – VIENĪGĀ LATVIJA

Galerija