03.01.2022. Latvijas skolas soma

20. decembrī, projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros, Garozas pamatskolas skolēniem tikai piedāvāta iespēja klausīties un vērot koncertlekciju “Ziemassvētki apkārt pasaulei”. Koncertlekcijā  piedalās dziedātājs Mikus Abaroniņš, pianists Jānis Miltiņš un instrumentāliste Arta Abaroniņa. Skolēniem tika piedāvāta iespēja klausīties pasaules slavenas un tradicionālas Ziemassvētku dziesmas, kā arī uzzināt, kā svētkus svina citās valstīs. Pēc koncerta skolēniem tika piedāvāta iespēja pārbaudīt savas zināšanas risinot krustvārdu mīklu par redzēto un dzirdēto.

Skolēniem koncertlekcijā patika skatīties, kā cilvēki svin Ziemassvētkus citās valstīs, jo līdz šim par to nebija interesējušies un klausīties dziesmas, kas visa pasaulē ir zināmas un populāras.

Rakstu sagatavojusi,

Eva Čata