27.05.2024. Erasmus +

Maijā, projekta Erasmus+ programmas projektā “Erdkinder Montessori & Farm School” , viens skolas pedagogs devās uz Heidelbergu Vācijā, lai piedalītos projekta plānošanas sanāksmē un iepazītos ar Heidelbergas  Montessori Gemeinschaftsschule darbu.

Projekta sanāksmē piedalījās dalībnieki no Vācijas, Polijas, Čehijas, Slovākijas, Norvēģijas un  tika apspriesti organizatoriski jautājumi par skolēnu mobilitātes aktivitātēm uzturoties 2024.gada jūnijā Bialkā, Polijā, Montessori Farm School, apspriesta skolēnu mobilitātes programma savstarpējai apmaiņai 2025.gadā (uz Latviju dosies skolēnu grupas no Čehijas un Slovākijas), kā arī 2025.gada 28.05.-01.06. kopējais visu projekta dalībvalstu tikšanās pasākums Varšavā un pikniks Bialkā, Montessori Farm School. Sanāksmes laikā dalībnieki vienojās par turpmākās sadarbības kārtību, svarīgiem jautājumiem veiksmīgai nākošo projekta aktivitāšu īstenošanai. Sanāksmes dalinieki iepazinas ar Heidelbergas Montessori skolas darbības principiem, vecāko klašu darba telpām un mācību darba organizāciju gatavojoties noslēguma eksāmeniem. Pasākuma laikā tika organizēta darbnīca – pusaudžu vadībā dalībnieki sietspiedes tehnikā apdrukāja auduma maisiņus, kā arī tika iepazīstināti ar sietspiedes darbnīcu skolā, skolēnu iesaisti darbnīcā.

Galerija