Skolas muzejs

Skolā ir izveidots skolas vēstures muzejs, kurā ir apkopota vēsture par skolu sākot no skolas pirmsākumiem līdz mūsdienām. Garozas pamatskolas muzejs izveidots 2016.gadā. Tas atrodas pie skolas guļbaļķu ēkā, kura tika pārvesta no Kūdras fabrikas 1961.gadā, lai tur iekārtotu zēnu darbmācības kabinetu. Pateicoties skolas direktora Vladislava Stafecka iniciatīvai, ēka tika uzstādīta skolas teritorijā. Kad zēnu darbmācība tika pārcelta uz skolas ēkas piebūvi (reorganizēts vecais malkas šķūnis un kūts), tad tā darbojās kā vieta, kur stāvēja gan vajadzīgas gan nevajadzīgas lietas, bet 2015.gadā tā tika renovēta ar domu izveidot skolas muzeju. Uz skolas 130 gadu jubileju tas tika atklāts.

Skolas muzeja kontakti:

Skolas muzeja apmeklējumus pieteikt iepriekš sazinoties t. nr 26185548, vai rakstot uz e-pastu garozaspsk@jelgavasnovads.lv

Garozas pamatskolas muzejs

Muzeju vada - Dina Štelmahere

Direktore

Tava personība nenosaka tavu nākotni.Tavu nākotni nosaka tava RĪCĪBA.