Skolas autobuss

Kārtības noteikumi autobusā, izlasi un ievēro, lai drošs ceļš!

 

Jelgava-  Ozolnieki- Garozas pamatskola

 

Pieturas nosaukums

 

                                      
                                   Dienas
Skolēnu skaits pieturās Katru rītu

 

 

 

 

Laiks

P.O.T.C

 

Pēcpusdienas

 

 

        Laiks

Piektdiena

 

 

 

 

        Laiks

1. Dārziņi 1,2 2 06.50 16.30 15.15.
2. Veikals “Top” 2 07.00 16.23 15.08
     3.           Veikals Pilsēta 1 07.03 16.20 15.05.
     4. Veikals” Elvis 0 16.17 15.02
5. 5.vidusskola 3 07.10 16.13 14.58
6. Zaļā aptieka 3 07.13 16.10 14.55
7. Centrs 3 07.16 16.08 14.53
8. Valdeka 0 07.21 16.05 14.50
9. RAF RIMI 4 07.23 16.03 14.48
10. Ozolnieki 1 07.28 15.58 14.43
11. Pietura“ Brankas“ 1 07.33 15.54 14.39
12. Latvijas Piens 1 07.40 15.47 14.32
13. Āne 2 07.44 15.42 14.27
14. Tetele 1 07.46 15.40 14.25
15. Romaņi 6 07.48 15.38 14.23
16. Griķi 4 07.50 15.37 14.22
17. Vēsmas 2 07.51 15.36 14.21
18. Saulieši 1 07.55 15.25 14.10
19. Strautiņi 2 07.57 15.27 14.12
20. Jaunbērziņi 6 07.59 15.28 14.13
21. Mežsētas 1 15.20 14.05
22. Skola 46 08.04 15.15 14.00
    Lūdzu rēķināties ar laiku katrā pieturā( +; –  )5 minūtes