17.10.2022. – 21.10.2022.

Garozas pamatskola

Kā jau katru gadu arī šogad Latvijā norisināsies “Karjeras nedēļa – no 17. līdz 21. oktobrim. Šogad “Karjeras nedēļa”  atzīmē savu desmitgadi un ar saukli “Uzņēmējspējas – tavas superspējas!” aicinās ikvienu, īpaši skolēnus, izzināt un attīstīt savas uzņēmējspējas. Garozas pamatskolā ir ieplānotas vairākās aktivitātes, ko piedāvāt gan skolēniem, gan vecākiem.

Programma:

17.10. – PIEREDZE – 7. – 9. klases skolēni aicināti un sarunu ar pieredzējušu uzņēmēju un motobraucēju – Andri Grīnfeldu;

18.10. – ZINĀŠANAS – Karjeras spēle “Viktorīna” kopā ar skolas karjeras konsultanti – Solvitu Cukeri;

20.10. – SPĒJAS –  gan vecāki, gan skolēni, gan skolotāji aicināti uz kopīgu diskusiju plkst.13.00 tiešsaistes diskusijā jauniešiem Kādas superspējas veidos manu nākotni?” un plkst.19.00 diskusijā “Kā palīdzēt bērnam atklāt savas superspējas?” pedagogi karjeras konsultanti, dažādu jomu speciālisti kopā ar vecākiem pārrunās, kā vecākiem aizņemtajā ikdienā saprast bērna intereses, talantus un spēcīgās puses (diskusiju adreses tiks nosūtītas) ;

Aicinām vecākus, dalīties ar savu pieredzi uzņēmējdarbībā! Ja kāds no vecākiem ir gatavs sadarboties, būsim ļoti priecīgi un pateicīgi. Lūdzu sazinieties ar bērna klases audzinātāju.