01.11.2022.

Sākot ar šo gadu, mūsu skolā ārpus klases aktivitātēs ir pievienojies, jauns pulciņš: Biznesa skoliņa. (Pulciņā iesaistījušies bērni no 4. līdz 8.klasei.) Kur bērniem ir iespēja izmēģināt savas spējas biznesā veidojot dažādus produktus un vēlāk piedaloties skolas un Junior Achievement Latvia rīkotajos tirdziņos.

Šogad mūsu skolā ir izveidoti 6 Skolēnu mācību uzņēmumi.

SMU “Bitītes” (4.klases meitenes), veido no koka ripām, krūzīšu paliktņus un uz ripām ar speciālu aprīkojumu iededzina dažādus zīmējumus.

SMU “Meža Zīmes” (6.klases puiši) no kokmateriāla izgatavo dažādas izglītojošās spēles bērniem, kas palīdzēs mācību procesā. (Skaitīšanas un reizināšanas spēle, alfabēta burti u.c.)

SMU “DIES” (5.klases meitenes) rokassprādzes no pinamajām gumijām.

SMU “Jewelry for Beauty” (6./7. klases meitenes) Rokassprādzes no dekoratīvajiem akmeņiem, un citiem aksesuāriem.

SMU “REEzle” ķēdītes ap kaklu, rokassprādzes, stiprināmas pie biksēm un somām.

SMU “Snake skateboarding” mini spēļu skeitborda dēļi. (Attīsta pirkstu muskulatūru).

Šobrīd skolēni aktīvi strādā pie savu sociālo tīklu izveides, kur reklamēt savus produktus un pieslīpē radītos produktus, lai jau pa visam drīz dotos uz savu pirmo tirdziņu: “Cits Bazārs” , kas norisināsies Rīgā 03.12.22.

Rakstu sagatavojusi,

biznesa skoliņas pulciņa vadītāja