02.09.2021.

2.spetembrī skolēniem bija iespēja piedalīties RADOŠAJĀS DARBNĪCAS, šī gada tēma – “Skolas vērtības”.

Mazs ieskats nodarbībās:

Radošā darbnīca “Rudens bagātība”. Veidoja mandalas no dabas materiāliem. Bērniem bija jāstrādā komandā, jāvienojas kādus materiālus liks un kādu rakstu veidos. Bērni bija radoši. Sk.Aivija

Sporta aktivitātē apguvām disku golfa spēles pamatus. Bērniem ļoti patika nodarbības. Sk. Juris

Radošajā darbnīcā mēs spēlējām spēles un pilnveidojām komandas sadarbības prasmes. Mazākie skolēni aktīvi spēlēja Alias – katrs izpaudās ļoti radoši, attēlojot doto vārdu. Prieks bija satikt zinātkāros un radošos skolēnus! Paldies!???? Sk.Anda

Mēs ar skolēniem spēlējam dažādas klases kolektīva saliedēšanas spēles. Dalījāmies ar faktiem par sevi, veidojām kopīgu klases portretu u.c. Skolēni atzina, ka ļoti ilgojās pēc mācībām klātienē un ļoti priecājas satikt savus klases biedrus. Sk. Eva

Radošās darbnīcas. Šodien 1.-4.kl skolēni iejutās vēsturnieku , pētnieku lomās. Viņi ielavījās gadu simtu senā pagātnē, lai palūkotos kāda tad bija viņu skola. Bērni jautāja paši un meklēja atbildes uz jautājumiem par skolas sendienām un tagadni. Katram bija savs viedoklis un katrs uzzināja ko jaunu. Lielu izbrīnu radīja fakts, ka pirmsākumos skolā bijušas vien 2 klases. Dāvids izteica vēlmi kļūt par vēsturnieku, jo tas esot tik aizraujoši! Sk. Mārīte

Pie skolotājas Solveigas skolēni saņēma mācību grāmatas, bet pie skolotāja Mārtiņa pārrunāja tēmu – Kopiena, kas ir viena no skolas vērtībām.

Pie skolotājas Lienes skolēni iepazina dažādas garšas un smaržas.

Pie skolotājas Ingunas skolēni pētīja savas personības, pildot personības testus.

 

Paldies skolotājiem par sagatavotajām darbnīcām!

 

Galerija