14.03.2022.

Skolēni ar nepacietību gaida pavasara brīvlaiku.

1.- 9. klašu skolēniem no 14.marta līdz 20. martam sāksies ilgi gaidītais pavasara brīvlaiks.

Dodoties atpūtā, visu vecumu jauniešiem ir svarīgi ievērot:

• CSDD noteikumus uz ielas un sabiedriskās vietās;
  • ugunsdrošības  un elektrodrošības noteikumus;
  • piesardzību pie ūdeņiem;
  • piesardzību un saudzīgu attieksmi atrodoties dabā, nededzināt kūlu;
  • skolēniem brīvlaikā jāiegaumē, ka, dodoties ārpus mājas, ir jāinformē vecāki par savu atrašanās vietu un aptuveno atgriešanās laiku.

Uzrunātie Garozas pamatskolas skolēni novērojuši pavasara tuvošanās pazīmes.

Pavasaris pakāpeniski sāk piepildīt pasauli ar krāsām. Šis ir brīdis, kad vērts pavērot skaisto dabā un padomāt, kādas pavasara puķes varētu priecēt dobē pie mājas vai kompozīcijā uz galda istabā. Pār tavu galvu jau laižas pirmie putni, kas ieradušies mājās no siltajām zemēm. Varam baudīt kļavu sulas un priecāties par pirmajiem sniegpulkstenīšiem. Virtuves palodzes tiek aizpildītas ar garšaugu stādiem un pirmajiem sīpollociņiem. Ir laiks veikt lielo pavasara šķirošanu drēbju skapī un telpu ģenerāltīrīšanu. Uz ielām sākam pamanīt aizvien vairāk kedu, pliku potīšu un kaķus visās nokrāsās. Šoferīši steidz mazgāt nost ziemas laikā uzkrāto sāli no sava auto. No ziemas miega pamodušies arī velosipēdisti. Un tad iestājas tas grūtais moments, kad tev ir jāizlemj – vai jau ir piemērots brīdis, lai vilktu pavasara jaku?

Jaukas pavasara brīvdienas visiem novēl žurnālistikas pulciņa audzēkņi  un skolotāja Solvita Cukere