08.02.2022. Mācību darbs

Garozas pamatskolas skolēniem un skolotājiem ir ar ko lepoties!
2021.gada izskaņā un šī gada sākumā esam pierādījuši sevi, kā konkurētspējīgu skolu Jelgavas novadā.
Mūsu sasniegumi :
3.vieta Jelgavas novada Krievu valodas (svešvalodas) valsts 24.olimpiādes 2.posmā 8. – 12. klases skolēniem. Godalgoto vietu ieguva 8.klases skolniece Estere Elizabete Ernstsone.

Paldies par ieguldīto darbu skolotājai Larisai Fogelmanei!
2. vieta Jelgavas novada konkursā 6.klašu skolēniem ”Amazing English” ieguva skolēns – Kristers Vaznis.
Paldies par piedalīšanos Katrīnei Rimšai, Kitijai Kosovai – Krūmai. Paldies skolotājai Lienei Brēdiķei par skolēnu sagatavošanu konkursam!
3. vieta Jelgavas novada 5. – 6. klašu skolēnu erudītu konkursā “Augšana”. Konkursa komandu veidoja 5.klases skolēni – Juris Krivenoks, Aleksandra Vingre, Kitija Valtere, Daniels Cipulis.  Paldies skolotājām Ingunai Zeizai un Evai Čatai par skolēnu sagatavošanu konkursam!
1.vieta konkursā “Radošā Zemgale 2021” 8.klases skolēniem –  Estere Elizabete Ernstone, Paula Vecmane, Kristaps Rudmiezis, Armands Žaks, Ādams Zahnikam. Paldies skolotājai Evai Čatai par skolēnu sagatavošanu konkursam!
Skolas administrācija