30.11.2023.

3. decembrī mēs ieiesim Adventa laikā. Katrā mājā tiks aizdegtas svecītes, redzēsim skaistus dekorus sabiedriskās vietās, skanēs atbilstoša mūzika un
svinīgi tiks iedegtas svētku egles. Tas liecinās par Ziemassvētku gaidām. “Mums patīk kņada, ko sauc par gatavošanos Ziemassvētkiem. Steigsimies
sarūpēt jaukus pārsteigumus un dāvanas saviem mīļajiem. Posīsim savas mājas un gaidīsim ciemiņus, arī paši dosimies viesos”, stāsta skolēni. Vārds Advents nāk no latīņu valodas, un tulkojumā nozīmē „atnākšana” un Šajā
laikā pasaule gatavojas Ziemassvētku brīnumam. Šogad Garozas pamatskolas izglītojamie gaidīšanas laiku uzsāka ar sava 4 nedēļu labo darbu Adventa kalendāra izveidi, kas šajā laikā ikvienam atgādinās par darāmajiem darbiņiem skolā un mājās.

Lai gaišs Adventa laiks katrās mājās!
Žurnālistikas pulciņa audzēkņi un skolotāja Solvita Cukere