02.04.2021. Mācību darbs

 

2020./2021. mācību gadā pirmsskolas grupās turpinām pērn uzsākto darbu pie Montesori pedagoģijas metožu ieviešanas darbā ar bērniem. Pakāpeniski apgūstam arvien jaunus Montesori materiālus. Ar šo materiālu palīdzību vingrinām pirkstus un prātu, apgūstam ciparus un burtus, mācāmies rakstīt, lasīt, skaitīt un rēķināt, un nebaidīties arī no lieliem skaitļiem. Materiāli ir krāsaini un aicinoši, tādi, kurus gribas izpētīt un ar kuriem gribas darboties. Šie materiāli ļauj bērnam pašam pieņemt lēmumus, pašam kļūdīties un labot savas kļūdas, nonākt pie jauniem atklājumiem, izdarīt secinājumus un rezultātā iegūt izpratni par daudzām lietām! Mēs visi kopā, pirmsskolas pedagogi, pedagogu palīgi un bērni, līdz šim esam paveikuši lielu darbu Montesori metožu un materiālu ieviešanā. Nu jau redzami pirmie pozitīvie rezultāti, bet process vēl turpinās. Esam ceļā uz vēl lielākiem sasniegumiem!

Galerija