24.11.2021. "Taurenīši" un "Ežuki"

Rotājām grupu

Ar latviskiem simboliem iesākām rotāt “Ežuku” un ” Taurenīšu” grupu logus novembra mēneša svētkiem. No papīra gatavojām Mārtiņdienas gaiļus, lai rotātu grupas telpu. Griezām un līmējām mazus Latvijas karogus.

Cepām maizi

Skolotāja Ināra padalījās ar mājas ceptas maizes recepti! Pirms Mārtiņdienas kopā ar bērniem no kviešu un rudzu miltiem iemīcīja mīklu, lai nākamajā dienā varētu katrs izcept kukulīšus. Ar mīlestību ceptu maizi, skaiti iesaiņotu, bērni nesa mājās savai ģimenei.

Svinējām svētkus

11. novembra rīta aplītī iededzām svecīti par godu Lāčplēša dienai. Gatavojām cepuma kūku.
Savu Latvijas svētku sajūtu uzbūrām mūzikas nodarbības laikā – 16. novembrī dziedot himnu, caur rotaļām apceļojām mūsu tēvu zemīti. Parādījām, ko var darīt Latvijā. Un protams pie svinīgi klāta galda gardi apēdām pašu gatavoto kūku!
Svētku sajūtu sirdīs mēs turpinājām sildīt ar svecīšu iedegšanu ārpus pirmsskolas telpām, izliekot tās auseklīša rakstā!
Vēlam Latvijai daudz laimes dzimšanas dienā!
Vēlamies pateikt paldies vecākiem par sarūpētiem produktiem, lai varētu pagatavot cepuma kūku un izcept maizi. Par svinīgi saģērbtiem bērniem, kurus rotāja Latvijas karodziņš pie krūts.

Svētki izdevās! Paldies mums visiem!

Grupas skolotājas