02.03.2022. "Taurenīši" un "Ežuki"

Februāra mēneša tēma ,, Meža dzīvnieki” pagāja interesanta. Iepazinām to raksturīgās īpašības, izskatu, ko ēd, kuri ir tie dzīvnieki, kas guļ ziemas miegu un kāpēc? Klausījāmies pasakas par viltīgo lapsu, par zaķi, caur dziesmu adījām zeķes vilkam, kā arī iedvesmojāmies no pasakas, kur zaķu bērni cēla māju no sniega. Arī bērniem šajā dienā bija iespēja uzcelt no sniega māju, kura beigās izveidojās par tuneli, un ar šo prieku pavadījām jauko ziemiņu. Radoši gatavojām vilku, lapsu, zaķi, vingrinājām rociņu griežot eža adatiņas. Mākslas jomā tika vilkta ota ar guaša krāsām, pārvelkot dzīvnieku šabloniem. Kāds liels prieks un pārsteigums sagaidīja noņemot šo šablonu! Bērni ar interesi rakstīja dzīvnieku nosaukumus.
Protams šajā mēnesī bija sirsniņu diena kopā ar ,,Snurfiem”. Ar plaukstiņām veidojām sirsniņas, teicām mīļus vārdus, gatavojām no papīra rociņu saviem mīļajiem, bērni teica un skolotājas rakstīja vārdus, kam velta savu sirsniņu – mammai, tētim, omēm, brālim, māsai.
Arī marta mēnesis sagaida ar interesantu tēmu – ,,Lauku sētā”.

Grupas skolotājas