Motivācija:  darbs ar bērniem rada sajūtu, ka dzīvo jēgpilni un noderīgi.

Izglītība: Augstākā pedagoģiskā. Profesionālais maģistrs.

Hobiji: Lasīt un pētīt vēsturi, zīmēt, audzēt un kopt puķes ,sēņot. Lasīt psiholoģiska rakstura literatūru, klausīties mūziku.

Motivācija: Tikai sadarbojoties un mīlot savu darbu, mēs pilnveidojamies un augam ik dienu!

PAR MANI: Iedvesmu dzīvei rodu grāmatu lasīšanā, ceļošanā un jogas nodarbībās.

Izglītība - Daugavpils universitāte-  sākumskolas skolotājs.

Motivācija:  tas ko mēs atdodam veido mūsu dzīvi. Dzīvoju pēc principa "Dots devējam atdodas". Tādēļ man ļoti svarīgi ir tas, ko ieguldām mūsu bērnos.

PAR MANI:  mani motivē – grāmatu lasīšana, dokumentālās filmas par dabu un dzīvniekiem, Latvijas skaistāko vietu apmeklēšana. Savu domāšanu es trenēju ar sudoki mīklu risināšanu.

Izglītība - Valsts bankas Rīgas uzskaites un kredīta tehnikums – kredītinspektors.

Par mani: Pedagoģijā strādāju kopš 2000.gada, kad uzsāku darbu kā mājturības skolotāja pamatskolā. Nu jau 10 gadi ir aizvadīti darbā pirmsskolā.

Izglītība – Pirmsskolas izglītības skolotājs, pedagoģijas bakalaurs. Kursi Montesori pedagoģijā.